5 Ocak 2018 Cuma

Batiste Kuru Şampuan İnceleme

Upuzunnnn bir aradan sonra herkede yeniden merhaba
Biliyorum çok uzun bir süre boş bıraktım buraları ama inanın elimde olmayan sebeplerden ötürü. Hamilelik, doğum, ebeveyn olmaya alışma süreci derken buralar çok ıssız kaldı :( Ancak tam düzenimi oturttum derken de bilgisayarı bozuldu ve ilgilenemedim :(
Ancak şimdi yeniden huzurlarınızdayım uygulamalı görselli ürün yorumları swatclar ve videolar ile.
Bugün ilk başta hakkında yazacağıım ürün ise Batiste markasına ait klasik olan kuru şampuan.
 
batiste kuru şampuan
 
Benin kuru şampuanlar ile ilk tanışmam bu marka ile oldu. Çünkü piyasada kuru şampuan adı altında Türkiye'de satılan tek ürün buydu. Sonrasında farklı farklı markalar farklı alternatifler piyasaya sürdüler ama dönüp dolaştığım marka yine bu oldu.
Nedenlerine gelecek olursak ise denediğim kuru şampuanlar arasında saçı en az kurutup en güzel yağı emen ve istediğim dolgun görüntüyü saç diplerimi çok kurutmadan yapan tek ürün buydu. Bazı markaların ürünleri çok fazla beyaz tortu bırakırken bazı markaların ürünleri ise hiç temizlik hissi vermedi.
Acelem olduğunda, saçımın sönüklüğünden şikayetçi olduğum anlarda benim kurtarıcım Batiste'nin original olan versiyonu bu kuru şampuan. Ben indirin dönemlerinde özellikle bulabilirsem yedekliyorum. Eğer hala denemediyseniz de şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum.
Son olarak her zaman dediğim gibi kendinize güzel bakmayı unutmayın.
Hoşçakalın :)