6 Mart 2017 Pazartesi

Remington Proluxe 25-38mm Wand Maşa İncelemesi

Güzel bir pazar gününden günaydın herkese :)
Bugün sizlere yine biz güzelliğimizinden vazgeçemeyen kadınlar için elmas değerinde bir üründen bahsedeceğim.
İster kısa saçlı ister uzun saçlı olalım son dönemin en popüler saç şekli olan Holywood dalgaları kalın iri dalgaları eminim sevmeyen, beğenmeyen yoktur. Nitekim zaten herkese de yakışıyor. Yapay durmuyor. Ve sizi günün her anında kurtarabiliyor. Hem havalı hem de şık olmak mümkün. 


İşte bu noktada da en büyük yardımcımız kesinlikle maşalar. Piyasada kalın maşa bulmak gerçekten zor. Ama bu konuda yine her saç ürününde olduğu gibi işin ustası Remington. Benim bu konudaki tercihim ise Kalın uçtan ince uca doğru giden bu kalın maşa oldu. 


Maşanın sağ tarafında 3 adet tuşu var. + ve - olarak gösterilen kısımlar ısı ayarını yapabileceğiniz tuşlar. Bir de bunların dışında açma kapama tuşu var


Isı ayarını görebileceğiniz dijital bir ekranı var. 120 dereceden 210 derecede kadar ısınabiliyor. Ben genelde yüksek ısıda daha çabuk dalgalar yapabildiğimden 190 ile 210 derece arasında kullanıyorum. Isınma süresi ise ortalama 5 dakika kadar diyebilirim 


Bu maşanın en önemli özelliği ise grip-tech kaplaması. Bu kağlama sayesinde saçlarını sardığınızda saçlarınız maşadan kaymıyor ve sardığınız yerde sabit kalıyor. Bu da dalgalarınızın daha güzel ve daha kalıcı olmasını sağlıyor.


Ayrıca kutunun içerisinden bir adet de ellerinizin yanmaması için bir eldiven çıkıyor :) Ki bende her uygulamada bu eldiveni kullanıyorum. Gerçekten işi inanılmaz kolaylaştırıyor ve eliniz yanmıyor. 

Gel gelelim benim yorumlarıma. Gerçekten de son zamanlarda bu tarz bir maşa arayışı içerisindeydim. Ne düzleştirici ne diğer maşalar istediğim kalın iri dalgaları yapmıyordu. Bu maşa ile ortalama 10-15 dakika içerisinde istediğim havalı iri dalgalara kolaylıkla ulaşabiliyorum ve dalgalarım öyle çabuk da sönmüyor. Gün boyu kalıyor. Gerek işe giderken gerek bir davete katılacağım zaman elim hep bu maşaya gidiyor ve hep saçlarımla ilgili övgüler alıyorum :)
Burda da benim saçlarımda uygulanmış halini görüyorsunuz. Gerçekten çok doğal değil mi?

Bir de uygulama videosu var tabiki onu da izlemeden geçmiyoruz dimi :)
Kendinize güzel bakmayı unutmayın :)