4 Mart 2017 Cumartesi

İpek Kirpik Uygulaması Nedir? Nasıl Yapılır? Ne Kadar Süre Kullanılır?

Upuzun bir aradan sonra herkese merhaba yeniden,
Biliyorum buraları çok boş bıraktım ama diğer sosyal medya hesapları beni ele geçirdi desem :)
Youtube da video çekmeye başlamam, instagram üzerinden daha aktif paylaşımlar derken asıl blogumu unuttum. Ama bomba gibi dönüyorum :)Bugün sizlere son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama olan İPEK KİRPİK uygulamasından bahsedeceğim. Detaylı içeriği aşağıda linkini bıraktığım videomu izleyerek öncesi sonrası uygulanmış hallerini görebilirsiniz.

Öncelikle ipek kirpik uygulaması nedir oradan başlayalım. İpek Kirpik kendi doğal kirpiklerinizin arasına sentetik kıllar eklenerek yapılan bir uygulamadır.

Eğer kirpikleriniz düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda ise veya her gün makyaj yapmaktan, sabah sürüp akşam çıkarmaktan yoruluyorsanız tam size göre bir uygulama diyebilirim.

Bu uygulamada devamlı kullanmak isterseniz 3 haftada bir bakım gerektiren bir işlemdir. Ve yaz kış kullanılabilen bir işlemdir. Yani tatillerde bile denize havuza girerken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz uzunlukta, gürlükte, renkte ve şekilde ipek kirpikler mevcut. Ben 3D adı ile anılan uygulamayı yaptırdım. 3D olarak bahsettiğim işlem her bir kirpiğinize takılan 3 adet kirpik uygulaması. 6D yine her bir kirpiğe 6 adet ipek kirpiğin uygulanması işlemidir. Söylediğim gibi burada tercih tamamen zevkinize kalmış :)Bu uygulamada işlemi yaptırdığınız yer kadar, işlemi yapan uzmanın becerisi ve kullanılan kirpiğin kalitesi de oldukça önemli ! Eğer kalitesiz ve özensiz bir uygulama yapılırsa ipek kirpiklerinizin ömrü de kısa olacaktır.

Ben bu işlemi Bakırköy'de bulunan TUĞÇE'M GÜZELLİK MERKEZİ'nde yaptırdım ve inanılmaz memnun kaldım. Gerek güzellik merkezinin düzeni, temizliği, gerek çalışanların güleryüzü ve mesleklerindeki başarıları, işinin ehli olmaları, Bu salonda sadece ipek kirpik değik kıl tekniği kaş, protez tırnak ve daha bir çok uygulama yapılıyor. Özellikle Tuğçe hanımın kaş tasarımlarına bakmayı unutmayın. İnstagram üzerinden @tugcemucuroglu hesabından yapılan işlemlere ve tasarımlara göz atabilirsiniz. Fiyat ve randevu gibi bilgileri de 0212 583 00 44 veya 0543 236 81 18 numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.Her ne işlem yaptıracak olursanız olun memnun kalacağınıza ben kefilim. Bu kadar da kesin konuşuyorum. :)

Ve daha fazla lafı uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyorum.
Kendinize güzel bakmayı tabiki unutmayın.