2 Mayıs 2016 Pazartesi

La Strada Cilt Yenileyici Peeling İnceleme / Deneyimlerim

Haftanın ilk gününden herkese merhaba.
Madem pazartesi günler hangi mevsimde olursak olalım çekilmez o zaman güzel bir ürünle bir nebze renk katalım :)

La Strada Cilt Yenileyici PeelingLa Strada Neolifeskin markası bünyesinde bulunan bir peeling. Ben de bu peeling ile yazısını ŞURADA ve ŞURADA yazdığım Sevgi Paylaşınca Çoğalır Blogger etkinliğimde sponsor olmaları üzerine tanıştım. Tüm arkadaşlarıma temizleme jeli ile tonik gönderdiler bana da ayrıca deneyimlemem için bu peelingi de gönderdiler. 

La Strada Cilt Yenileyici Peeling

İçeriği ise bu şekilde. 
Kullanmadan önce elbetteki araştırdım ve hakkında tek bir kötü yoruma denk gelmedim desem? E haliyle de daha fazla beklemedim hemen kullanmaya başladım. Ve yaklaşık 2-3 aydır da haftada bir kez olmak üzere düzenli olarak kullanıyorum. 


La Strada Cilt Yenileyici Peeling

Ürünün yapısı klasik bildiğimiz peelinglerin o kadar dışında ki. Hani genelde peelinglerin içinde partiküller olur, ufak parçacıklar olur ve cildimizi onlar temizler arındırır. Ancak bu ürünün içinde hiç öyle birşey yok.

La Strada Cilt Yenileyici Peeling

Yapısı su gibi, hatta sudan biraz daha kıvamlıca akışkan bir jole gibi.  Uygulama şekli ise önce az bir miktar elinize alıp cildinize sürüyorsunuz ve 1 dakika kadar bekletiyorsunuz. Ardından hafif hareketlerle ovalamaya peeling yapar gibi dairesel hareketler yapmaya başlıyorsunuz. 

La Strada Cilt Yenileyici Peeling

İşte ovalamaya başladıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi ürün dağılıyor cilt üzerinde tüm ölü deriyi, siyah noktaları, yağ bezelerini alıp götürüyor. Ovalama işlemini birkaç dakika yapmanız yeterli olacaktır. Ben özellikle T Bölgeme yoğun uyguluyorum ve yanaklarımdan daha az ölü deri giderken T bölgemde bildiğiniz parça parça dökülüyor. A bu arada gözünüzü korkutmasın canınızı yakmıyor ya da soymuyor. Diğer bir deyişle cildinizi zımparalar gibi bir his asla yok. Bu işlemi nasıl yaptığını ben de hala anlayamadım ama etkilerinden o kadar çok memnunum ki :)

La Strada Cilt Yenileyici Peeling

İyice ovaladıktan sonra da ılık suyla duruluyorum ve işte yukarıda elimin üzerindeki gibi gördüğünüz sonuç. Parlak, temizlenmiş, arınmış ve pürüzsüz. 
Kısacası ben bu peelingi çok beğendim. Hem yüzümü tahriş etmiyor, hem derinlemesine temizliyor, hem cilt tonumu açıyor, hem de pürüzsüz bir cilde kavuşmamı sağlıyor.
Kesinlikle bir denemenizi öneriyorum ki ben memnun kalacağınıza eminim :)

Ürüne Neolifeskin markasının internet sitesinden veya farklı dermokozmetik web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Umarım yararlı bir yazı olmuştur.

Kendinize güzel bakmayı unutmayın :)

Görüşmek üzere.