30 Nisan 2016 Cumartesi

Babe Hydronourishing Cream İnceleme

Merhaba, 
Bugün sizlere bir süre önce kullanıp bitirdiğim ancak yazısını yazmayı hep ertelediğim bir nemlendiriciiden bahsetmek istiyorum. 

Babe Hydronourishing Cream
Babe markasından kullandığım ilk ve tek ürün. Nemlendiricimin bittiği bir arada bir eczaneye girdim ve su bazlı, çabuk emilen, günlük kullanıma uygun ve karma cildime uygun bir nemlendirici istediğimi dile getirdim. Ve bu ürün önerildi. 

Babe Hydronourishing Cream
 Öncelikle su bazlı bir ürün olduğunu söyleyeyim. Böyle yoğun kıvamlı ve ciltte krem varmış hissini vermiyor. Sürdüğünüz anda hemen emiliyor ve güzel nemlendiriyor. 

Kremin kendi vaatlerine değinecek olursak;
Öncelikle SPF 20 olduğunu belirteyim ki bu da yaz aylarında bir nemlendiriciden alınacak en güzel artı. Onun dışında cildin daha güzek ve canlı bir görünüme kavuşması vaad ediliyor ve bu vaadini de tam anlamıyla olmasa da kısmen yerine getiriyor. Solar radyasyondan dolayı oluşan lekeleri engellemek için bakım sunar ancak bu hususta bir etkisini gözlemlemedim. Ayrıca deri dökülmesini de engelleyen bir yapıya sahip. Ve hassas ciltlerin de kullanımına uygun. 

Babe Hydronourishing Cream İnceleme

Babe Hydronourishing Cream İnceleme
Babe Hydronourishing Cream İnceleme

Genel olarak benim severek kullandığım ve bitirdiğim bir ürün oldu. Kuru ciltlere çok tavsiye edemeyeceğim çünkü verdiği nem kuru ciltleri tatmin etmeyecektir. Ancak karma ve yağlı ciltlerin bence severek kullanacağı bir nemlendiri olabilir. 
Yaz aylarında çok yoğun kıvamlı olmayan bir nemlendirici arayışında iseniz tabiki dermatologunuza danışarak bu ürünü denemenizi tavsiye ediyorum.
Benim cildimde herhangi bir tahrişe ve yan etkiye sebep olmadı. 
Eh tabi maymun iştahlı olduğumdam bu ürün bittiğinde ah bir de onu bir de şunu deneyeyim demekten klasik bir üründe kalamadım hiçbir zaman. 
Ancak elimde şu an hiç nemlendiri olmasa bu ürüne yeniden bir şans verirdim :)
Ancak ben serum ve yağ tarzı bakım ürünlerini kullanmayı çok sevdiğim için gene de emin konuşamıyorum. 
Ürünü eczanelerde veya dermokozmetik sitelerde bulabilirsiniz.
Fiyat aralığı 80-100 TL arasında. 

Kendinize güzel bakmayı unutmayın. 
Görüşmek üzere.