7 Mart 2016 Pazartesi

Cyrene Cleansing Oil İncelemesi

Haftanın ilk gününden Günaydın,
Bugün sizlere çok severek kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum. 
cyrene cleansing oil temizleme yağı


k istiyorum. Cyrene Milky Gentle Cleansing Oil firmanın kendi sitesinde "temizleme sistemine sahip nazik formülü ile gün sonunda ciltte biriken kiri, makyajı ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Gözeneklerin açılmasını sağlayarak cildin nefes almasına yardımcı olur. Formülündeki bir çok doğal yağ cildin nem dengesini korumaya yardımcı olurken güçlü anti oksidan özelliği olan E vitamini serbest radikal hasarını azaltmaya yardımcı olur" diyor.
Ayrıca esans, etil alkol, boya, petrol türevleri ve koruyucu içermez.
Markanın vaad ettikleri bunlar. Bakalım benim bu üründen sağladıklarım neler olmuş. 
cyrene cleansing oil temizleme yağı

cyrene cleansing oil temizleme yağı

Öncelikle ürün oldukça kullanışlı bir ambalaja sahip. Pompalı ambalajı sayesinde yeteri kadar ürünü bulaştırmadan ve rahatlıkla alabilirsiniz.
Ben bu ürünü akşamları makyajımı çıkardığım sırada elime bir miktar alıp özellikle makyajın yoğun olduğu göz çevremde masaj yaparak gezdiriyor ve hafifçe ovalıyorum. Rimel, far, kalem, kaş ürünü ne varsa hepsini birbirine karıştırıyorum :)
Ardından pandaya dönen göz çevremi ılık suyla duruluyorum. Ve çıkarması en zor olan göz makyajını çok iyi çıkardığını şahit oluyorum. 
Şu an şişenin yarısındayım diyebilirim. Ürünün herhangi bir kokusu yok. Benim cildimde (ki çok hassastır, sudan nem kaptığı olmuyor değil yani) herhangi bir tahrişe, kızarıklığa, sivilceye sebep olmadı. Normalde ben yağ olan temizleyicileri pek kullanmam çünkü ya göz çevremde ya da cildimde minik sivilcemsi yağ bezeleri çıkartmıştır hep. Ancak bu üründe bugüne dek hiç öyle bir sorunla yaşamadım. 
Oldukça da bereketli. Ben bu ürünü yılbaşı zamanı Cyrene'nin yılbaşına özel çıkardığı hediye kutusu ile satın almıştımç O zamandan bu zaman da hemen her gün kullanıyorum ve şişenin yarısındayım.
Gözüm kapalı önerebileceğim bu ürünü ŞURAYA tıklayarak 63,00 TL'ye satın alabilirsiniz. 

Mutlu bir hafta diliyorum. 
Kendinize güzel bakmayı da ihmal etmeyin.