21 Şubat 2016 Pazar

Sevgi Paylaşınca Çoğalır Blogger Etkinliğim

sevgi paylaşınca çoğalır blogger etkinliği ayşegüllemakyaj aysegullemakyaj


Günaydın :)
Bugün sizlere uzun zamandır yapmak istediğim, yapan ve yapabilen tüm insanlara imrenerek baktığım, ancak hep çekimser yaklaştığım ve sonunda karar vererek başlattığım ve bitirdiğim bir blogger etkinliğinden bahsetmek istiyorum. 
Öncelikle belirtmeliyim ki bu tarz etkinlikleri planlamak, davetli listesini oluşturmak, herşeyi ayarlamak cidden çok ama çok zor, ayrıca oldukça fazla da emek ve özveri isteyen bir iş. 
Önceden ayarlanan mekan, destek olacak sponsorların ayarlanması, etkinlik günü tüm katılımcıların mutlu ayrılmalarını sağlamak, sonrasında paylaşılan görseller, yazılan yazılar vs.
Ama günün sonunda iyiki yapmışım! Bence her dakikasına değdi demek tüm bunların üstünde kalıyor bende. Nedenlerine gelecek olursak ise; sosyal medyada severek takip ettiğimiz bloggerlar ile yüzyüze tanışma fırsatı, bol sohbet, bol muhabbet ve gülücüklerle geçen dakikalar. E daha ne ister ki bir insan değil mi?
Neyse efenim lafı daha fazla uzatmadan detaylara geçeyim artık.
Öncelikle etkinliği düzenleyeceğim mekan konusunda ilk başlarda sıkıntı yaşadım, bir yer ayarladım, son anda vazgeçtiler, başka bir cafe ayarladım etkinlik olmadan 2 gün önce yapamayacaklarını söylediler. Tam pes edeceğim artık taktım eşimi koluma düştüm Taksim yollarına :)
Ve Taksim de gitmeden telefon ile konuştuğum Vintage House Hotel Taksim'in sorumlusu Onat Bey'in daveti ile etkinlikten 2 gün önce konuşmaya gittim. Sağolsun tüm taleplerimi kabul etti ve o gün otelin cafe kısmı sadece bize ait oldu.
Otel küçük bir butik otel. Hem çok samimi, hem de çok sevimli. Cafesinde sadece biz bloggerlar olduğumuz için de oldukça rahat ve sıcak bir zaman geçirdik. Yine servis ve ikramlar ile oldukça ilgilendiler bizimle. 
Bu konuda öncelikle Onat Bey'e olmak üzere o gün bizimle ilgilenen tüm otel görevlilerine çok teşekkürler :)
sevgi paylaşınca çoğalır blogger etkinliği ayşegüllemakyaj aysegullemakyaj

Etkinliğimin adını sevgili Ümmühan'ın da tavsiyesi ile #sevgipaylasincacogalir koyduk.
Malum sevgililer günü öncesi ve son zamanlarda en çok da sevgiye ihtiyaç duyduğumuzdan etkinliğimi bugün yapmak en mantıklısı olacaktı.
Nitekim gerçekte de sevgi paylaştıkça çoğalmıyor mu zaten? :)

sevgi paylaşınca çoğalır blogger etkinliği ayşegüllemakyaj aysegullemakyaj

Ben tabiki de etkinlik saatinden birkaç saat önce mekana gelerek ön hazırlıkları tamamladım. 

sevgi paylaşınca çoğalır blogger etkinliği ayşegüllemakyaj aysegullemakyaj

sevgi paylaşınca çoğalır blogger etkinliği ayşegüllemakyaj aysegullemakyaj

Ve sponsorlarım. İşin açıkçası dürüst olayım ilk başladığım zamanlarda çok korkuyordum bu konuda. Elime yüzüme bulaştırmaktan, birşeyleri yanlış yapmaktan çok korkuyordum. Ama o gün geldiğinde dönüp kendime baktığımda gerçekten iyi birşeyler başardığımı anladım. 
Sponsorlar yazım daha sonra detayları ile birlikte gelecek tabiki ama buradan da tüm sponsorlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Bu özel günümde beni yalnız bırakmadıkları ve destek oldukları için :)
Ve etkinliğime katılarak bana destek olan, paylaşımlarını eksik etmeyen tüm blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Siz olmasaydınız bu etkinlik de olmazdı :)
Aşağıda tüm katılımcıların linklerini bırakacağım. Onların da sayfalarına bakmayı unutmayın .

Ve şimdi de etkinlikten fotoğraflar ile sizi baş başa bırakıyorum :)Etkinliğe katılan blogger arkadaşların blog adresleri aşağıdadır.

instagram : makyaj_askinaa
instagram_myhairtutorial