1 Şubat 2016 Pazartesi

DDF Sensitive Skin Yüz Yıkama Jeli İncelemesi

Hem Şubat ayının ilk gününden hem de haftanın ilk gününden herkese günaydın.
Bugün sizlere kısa bir süre önce bitirdiğim ancak yazısını anca yazabildiğim bir yüz temizleme jelinden bahsetmek istiyorum. 


DDF Yüz Temizleme Jeli hassas ciltler için 1

Öyle uzun uzadıya anlatmak istiyorum aslında bu ürünü. Çünkü ben bu ürünün asla fiyatını hak etmeyen ve sıradan bir temizleme jelinden hiçbir farkı olmadığını düşünüyorum. Emin olabilmek için uzun süre kullandım, sıkıldım bir süre ara verdim kullanmaya. Sonra verdiğim para boşa gitmesin diye yeniden kullanmaya başladım ve yine sonuç hüsran.

DDF Yüz Temizleme Jeli hassas ciltler için 1

Ben bu ürünü neden mi sevmedim peki? Öncelikle cildi benim istediğim tarzda derinlemesine temizlemiyor. Gün sonunda göz makyajımı ekstra başka bir ürün ile çıkardığım halde bu ürünle yüzümü iyice yıkadıktan sonra bile hala fondoten, maskara makyaj kalıntıları kalıyor ve bunu havluda dahi açıkça görebiliyorum !
Renksiz ve kokusuz bir ürün. Kullandığım dönem içinde alerjik reaksiyona veya tahrişe neden olmadı. Zaten hassas ciltler için özel üretilmiş bir seri olduğunu biliyorum. Bu sebeple de zaten bir tahrişe neden olacağını düşünmüyordum. Ama yine de bende olumlu bir etki bırakmadı. 
Aldığım eczane çok az miktardaki ürünün tüm yüzüme yeteceğini söylemişti lakin o da ne mümkün? İlk az biraz elime döküyorum köpürtüyorum, yüzümü yıkıyorum yarıda yüzümdeki bütün köpük gidiyor. Aynı işlem bir daha. E bu da ürünün boş yere israf olmasını sağlıyor.
Çok yerdim ama ne yapayım yani beğenmedim.
80-90 küsür lira bir fiyatın var madem hakkını ver ama dimi. Piyasada 5-10 liralık temizleyicilerden hiçbir farkın olmazsa e bu kadar sevilmemen de (tarafımdan) normal tabi. 
Neyse belki seveni kullananı vardır belki bilemem ama şahsen ben bu markadan kullandığım ilk ürün bu olduğu için ve bunu da beğenmediğim için ister istemez markanın ürünlerine bende ön yargı oluştu artık. 
Sizden bu markaya ait ürünleri kullanıp da seven var mı? Yorum yazarak benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. 
Hepinize şimdiden mutlu geçirebileceğiniz ve tüm işlerinizin yolunda gideceği bir hafta diliyorum.

Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.