31 Ocak 2016 Pazar

Cyrene Exfoliating Cotton Pads - Yüz Temizleme Pedleri

Günaydın 
Bugün beraber CYRENE markasının yılbaşına özel çıkartığı kutularının içinden çıkan bir ürün üzerine olacak. Benim kullandığım ve markayla tanışmam ilk kez bu ürünler ile oldu. Çokça da merak ettiğim bir markaydı. Bu şekilde orjinal boy ürünlerin sürpriz kutu içerisinde satışa sunulması da marka ile tanışma da ve yeni ürünler denemede oldukça güzel bir uygulama. Umuyorum uzun bir süre de devam eder. 

Cyrene Exfoliating Cotton Pads - Yüz Temizleme Pedleri

Daha önce bu tarzda tonik sonrası kullanılabilecek ve cildi iyileştirici ve temizleyici etkisi bulunan ped şeklinde bir ürün kullanmamıştım. Dolayısıyla kutunun içinden çıkması benim için güzel bir sürpriz oldu. 
Cyrene Exfoliating Cotton Pads - Yüz Temizleme Pedleri

Paketin içerisinde 30 adet bu şekilde pedler var. Günde bir kez ve sadece akşam tüm makyajı çıkartıp cildimi tonikledikten sonra kullandım ben 1 aylık süreden sonra ürünü severek bitirdim. 
İçerisinde Esasn, Etil Alkol, Paraben ve Boya bulunmuyor. 
Benim cildimde herhangi bir tahrişe, alerjik reaksyinona neden olmadı. Hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tiplerine uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum. 

Ürünün özellikleri kendi sitesinde "CYRÈNE AHA/BHA Daily Exfoliating pamuk pedler doğal hücre döngüsünü destekleyerek cilt yüzeyindeki ölü hücreleri ve gözeneklerin içini nazikçe eksfolye etme özelliğine sahiptir. BHA sebum üretimini kontrol ederek, gözeneklerin açılmasına ve küçülmelerine yardımcı olur. AHA cildin nem dengesinin korunmasını sağlayarak daha elastik, aydınlık ve pürüzsüz görünüme kavuşmasına ve cildin daha genç ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikleri olan Aloe Vera, Papatya ve Yeşil Çay ile zenginleştirilmiş bu formül hassas ciltler için de uygundur." bu şekilde belirtilmiş. Bendeki etkilerine gelecek olursak da sabah kalktığımda özellikle T bölgemdeki yağlanmanın orta sayılabilecek ölçüde azaldığına şahit oldum. Ayrıca gözeneklerin açılmasına ve küçülmesine yardımcı olma vaadini de yerine getirdiğine inanıyorum. Zaten temizlenmiş olan cildi kalan tek bir kırıntısına kadar son aşamada olarak temizliyor, Aslında belki tonik kullanılmasına bile gerek kalmayabilir bu üründen önce veya sonra. Ve bir etkisi daha var ki bu pedler ile yüzümü sildikten sonra sürdüğüm serum nemlendirici vs ürünler o kadar güzel nüfus ediyor ki cilde en iyi etkiyi alabilmenize de yardımcı oluyor. 

Cyrene Exfoliating Cotton Pads - Yüz Temizleme Pedleri


Merak edenler bu pamuk pedlere BURADAN  95,00 TL'ye satın alabilirsiniz. Aranızda deneyenleriniz varsa da yorum bırakırlarsa çok sevinirim. :)

Mutlu pazarlar diliyorum. 
Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.