30 Ocak 2016 Cumartesi

Aussie Colour Mate Shampo - Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Bu güzel mi güzel cumartesi sabahından herkese günaydın. 
Bu güzel havayı dışarıda değerlendirenlerden misiniz yoksa benim gibi evde dinlenenlerden mi?
Eğer evdeyseniz gelin bugün sizi çok memnun kaldığım bir ürünle tanıştırayım. 


Aussie Colour Mate Boyalı Saçlar için şampuanÖncelikle belirteyim ki ben hiçbir zaman uzun süre aynı şampuanı kullananlardan değilim. Hatta kullanılmaması kanaatindeyim. Kullanılan şampuan ne kadar iyi olursa olsun saç o şampuana alıştıktan sonra artık aynı etkisini göstermiyor ve belli bir seviyede kalıyor. Bu nedenle de en azından 3 ay da bir değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından kendi fikrimce :)
En son yazısını ŞURADA yazdığım Revox At Kuyruğu Şampuanından sonra Watsons'da denk gelince ve indirimli de olunca bu ürünü alıp denemek istedim. Ve hiç sıkılmadan bitirene kadar da kullandım. 
En başta missler gibi kokuyor ki bence bu saç ürünlerinde önemli bir kriter :) Sonrasında çok çok az miktarı saçı köpürtmeye ve GERÇEKTEN temizleyip arındırmaya yetiyor. Normalde gün aşırı yağlanmadan dolayı mecburen yıkadığım saçlarımı bu şampuandan sonra en azından bir yarım gün daha uzatabildim. Verdiği temizlik hissi, dolgunluk, uygun fiyatı ve ulaşılabilirliği ile bende ara ara sürekli alacağım şampuanlar arasına girmesini sağladı. 

Aussie Colour Mate Boyalı Saçlar için şampuan

Ambalajı ve kullanımı ise oldukça pratik ve kolay, Kapağının arka kısmına parmaklarınız ile bastırdığınız ön tarafı açılıyor ve çok fazla ürünü israf etmeden yeteri kadarını kullanabiliyorsunuz. 

İçeriğini merak edenler için;

Aussie Colour Mate Boyalı Saçlar için şampuan

Avustralya Yaban Şeftalisi Özlü bu harika şampuanı Watsons mağazalarında 20 küsür liraya satın alabilirsiniz. Hemen bitmediği için ve çok azı yeteceği için de uzun süre kullanımı garanti. 

Mutlu Cumartesiler :)
Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.