16 Aralık 2015 Çarşamba

Revox At Kuyruğu Şampuanı İncelemesi

Uzun bir aradan sonra yeniden herkese merhaba.
Bu geçen dönem içerisinde ne yazık ki bloğumu yeteri kadar aktif kullanamadım. Sebeplerine gelince ise gerek iş yoğunluğu, gerek sınavlar gerek ev bir türlü o vakti kendimde bulamadım. Bu hafta artık hem vakit hem de o enerjiyi kendimde bulduğum için başlamak istedim tekrardan blog yazılarıma. 
Bugün bahsedeceğimiz ürün ise birçok yerde çokça rastladığımız Revox At Kuyruğu Şampuanı. 

revox at kuyruğu şampuanı saç uzatan şampuanÖncelikle ürünü yaklaşık 2-3 ay kadar kullanıp bitirdiğimi belirtmeliyim. Çünkü 2-3 yıkamada bence bir ürünün etkilerinden bahsetmek pek inandırıcı değil. Bu nedenle bitene kadar kullanıp öyle yorumlamak istedim. 
Saç konusunda ben biraz titizimdir. Boyamalardan, ısıdan kaynaklanan nedenlerle saçlarım bazı dönemlerde çokça yıprandı. Özellikle yaz dönemlerinde açıcı işleminden dolayı da bu yıpranma daha fazla oldu. Bu ürün ise tam kışa girerken firma tarafından bana gönderildi. Ki ben de tam o hafta saçlarımı kestirmiştim. Keşke kestirmeseydim dedirten bir ürün oldu diyebilirim ilk etapta.

revox at kuyruğu şampuanı saç uzatan şampuan

Ürünün içeriği ise bu şekilde. 

revox at kuyruğu şampuanı saç uzatan şampuan

Ürünün ambalajı bu şekilde. Genel olarak ambalajından yana bir şikayetim olmadı. Elime az miktarda ürün gelmesi de kontrolün bende olmasına ve doğru miktarda ürünü kullanarak uzun ömürlü olmasını sağladı. 

revox at kuyruğu şampuanı saç uzatan şampuan

Nasıl desem şampuanın böyle bal gibi bir kıvamı var. Alıştığımız şampuan kokularından farklı olarak da nasıl tanımlasam rahatsız edici bir kokusu yok ama güzel bir kokusu da yok. İlk uygulamada yeteri kadar köpürtemiyorum. Ancak durulayıp ikinci yıkamada istediğim köpüğü elde edip saçımı masaj yaparak yıkayabiliyorum. 

revox at kuyruğu şampuanı saç uzatan şampuan

Gelelim bende ki etkilerine. Benim saçlarım normal şartlarda ayda ortalama zaten 1 cm uzar. Bu uzamayı da boyama işleminden sonra çıkan diplerden anlayabiliyorum. Bu şampuandan sonra birden saçlarım uzadı, 3 ayda upuzun oldu diyemem. Ancak diğer kullandığım şampuanlara oranla ufacık bir farkla da olsa bir tık fazla uzattı diyebilirim. Benim saçlarımda herhangi bir dökülmeye sebep olmadı. Aksine bu şampuandan sonra saçlarıma daha kolay şekil verir oldum. Ve saçlarımı yumuşacık yaptı. Şimdi elimde başka bir şampuan olduğu için onu deneyimleme aşamasındayım. O biter bitmez bu markanın maskesi ile birlikte tekrar şampuanını almayı aklıma yazdım bile. E hayvan deneyi yapmaması de benim için ekstra bir artı. 
Ürün bana firma tarafından gönderildi ancak satın almak isteyenler REVOX'un sitesinde şu anda var olan indirimle 39,00 TL'ye satın alabilirler. 
Siz bu şampuanı kullandınız mı peki? Ya da sizdeki etkileri ne şekilde oldu?
Bugünkü yazımızın da sonuna gelmekle güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum.
Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.