28 Aralık 2015 Pazartesi

Kış Kızları ile Kışa Merhaba Etkinliği Detaylar ve Sponsor Firmalar

Haftanın ilk gününden herkese merhaba.
Bugün hazır çalışkanlığım üstümdeyken geçen hafta sevgili Şükran'ın Kış Kızlar ile Kışa Merhaba etkinliğine katılmıştım. Hatta etkinlik benim geç kalmam nedeniyle de bir süre uzamıştı ki bunun için beklettiğim tüm arkadaşlarıma, sevgili Şükran'a bir kere de buradan özür diliyorum. 
Öncelikle etkinlik sırasında tüm fotoğrafları telefonum ile çekmiştim fakat sonrasında telefonumda arza çıkınca ve garantiye götürdüğümde telefonun değişim kararı çıkıp telefonum değiştiğinde ne yazık ki yedekleme yapmadığımı eve geldiğimde anladım ve böylece ne yazık ki tüm fotoğraflarım yalan oldu gitti. 
Etkinliğin yapıldığı mekan loş ışıklı, alt katı sadece bize ayrılmış, samimi bir ortamdı. Zaten sayı olarak da çok kişi olmadığımız için etkinliğe katılan tüm makyajseverlerle konuşma, tanışma, sohbet etme fırsatı yakaladık. Bu anlamda gerçekten de güzel geçti diyebilirim.
İlk etapta sevgili http://www.fruitflowers.com.tr/ ve https://www.tatlimo.com/ ekibine ve ve Mahmut Atar'a teşekkürü bir borç bilirim. Kocaman çam ağacı şeklinde bizi hem kek hem meyveye boğdu. O kadar doyduk ki çikolataya. Hem lezzeti, hem çikolatanın tazeliği, hem meyvelerin tazeliği gerçekten takdire şayandı doğrusu. 
Ardından sevgili Şükran bizler için bir sürü hazırlık yapmış, masa süslerimizden tutun da minik çam ağaçlarına kadar çok tatlı bir sunum oluşturmuştu. 
Şimdi gelelim sponsor firmalara. 


Prozinc markası bilmeyenler için bir saç bakım markası. Özellikle boyalı saçlarda biliyoruz ki ilk boyamadaki o rengi muhafaza etmek oldukça zor. Sürekli akar gider. Bizlere gönderdiği bu seride Kinoa (protein bakımından çok zengin ve temel amino asitlerin hepsini içeren bir bitki) özlü bir şampuan, bir saç bakım maskesi ve bir saç bakım yağı göndermişti. 
Saç konusunda farklı markalar denemeyi seviyorum. Malum bende saçları boyalı bir insanım, her ne kadar artık eskisi kadar ısı kullanmasam da yine de çevresel faktörlerle saçlarımız yıpranıyor. Hele de kış aylarında. Bu seriden beklentim oldukça yüksek neden bilmiyorum ama sanki aradığım seri olabilirlermiş gibi düşünüyorum.

 Dermokil markasını ise bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. Daha önce kil maskelerini kullanmış ve memnun kalmıştım.  Bu etkinlikte de iki adet susam yağı kil maskesi, 2 adet el kremi ve 2 adet şampuan gönderdiler. Kil maskelerini yine çok severek kullanacağımdan eminim. Ancak el kremlerinden birini ve şampuanlardan birini sizler için ayırdım bile :)


Yine HC Hair Care saç konusunda uzman markalardan birisi. Hc Hair Care Complex olan bu ürünü saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlamakla birlikte saçların güçlenmesine ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Aynı zamanda yıpranmış saçları onarır, canlı ve parlak bir görünüm verdiği markanın bu ürünle ilgili vaadlerinden. Bakalım tüm bu vaadleri yerne getiriyor mu? Bu arada ürünü satın almak veya incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. 


FRESHNSOFT markası da çok sevdiğim markalardan bir tanesi. Gerek kulak çubukları, gerek pamukları gerek diğer temizlik ürünleri gerçekten muadili olabilecek birçok firmaya ve markaya göre daha iyi. Bu fotoğrafa koymayı unuttuğum bir de asetonu vardı. Ki onu kullanmaya başladığım için buraya koymayı unutmuşum. 


Cecile Beauty ise her birimize farklı renkte iki oje ve bir adet o çok meşhur Long Kisses Lip Glosslarından hediye ettiler. Bu arada Cecile markasının bu likit rujlarını daha öncede kullandığım için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki uygun fiyata alınabilecek en güzel likit rujlardan, Sürümü kolay, pigmentli ve opak bir görüntüsü var. Sabah sürün akşama kadar aynı kalıyor diyemem ama 4-5 saat kalıcılığını koruyor. 


Le Soleil de bizi destekleyen firmalardan. Güneş görmeyen saçlar için üretilmiş bu şampuanı henüz deneyimlemediğim için hakkında fikir sahibi değilim ancak en kısa sürede deneyip fikirlerimi paylaşacağım.


Yazısını ŞURADA yazdığım REVOX At Kuyruğu Şampuanı'nın bu kez At Kuyruğu Serumu ile tanışmış oldum. Şampuanından çokça memnun kalmış ve kullanmaya devam etme kararı almıştım. Bakalım bu serum ile beraber saç uzatma etkisi nasıl olacak.


TTMASK TURKİYE ise her birimizin cilt tipine özel bu maskeler ile etkinliğe destek olan firmalardan. Henüz ülkemize çok yeni gelmiş ancak dünyada büyük bir üne sahip bu maskeyi de denemek için sabırsızlanıyorum. 


instagramda boom_design adıyla farklı konseptlerde farklı ürünler  sunan bu firmada bize şirin bir oje ve secret bonbonlardan gönderdi. 


MAMACIM ise hem internet sitelerinde kullanılmak üzere %5 indirim kuponu hem de bu görsellerde gördüğünüz ürünleri göndererek destek olan firmalardan. 


SPLAT markası ise diş fırçası markalarında öncü olan firmalardan. Daha önce beyazlatıcı etkili olanını kendim satın almış ve memnun kalmıştım ki hala da onu kullanıyorum. O bittikten sonra bu deniz mineralli olanını deneyimleyeceğim. 


Eczacıbaşı ise Bize Essence ürünlerinden oluşan bir set göndermişti. 2 Adet far, 2 oje, benim bronzar niyetine kullanabileceğim bir pudra ile gül kurusu renginde ve parlak bitişli bir rujdan oluşan bir set. 


Eco Cotton markası ise Ege Pamuğu ile nevresim, bornoz, havlu üretiminde öncü firmalardan. Aynı zamanda organik üretim sertifikasına sahip. Bizlere de çok şık bir ambalaj içerisinde toprak renginde bu banyo havlusunu hediye ettiler. Kendi adıma konuşayım ben kullanmaya kıyamadım :)


MEDİWELL İlaç firması ise 4 adet lip balmdan oluşan bir set, bir natracare organik ve natural ped, günlük ped, bir ateş düşürücü ve bir adet manikür seti gönderdi. 


EKOZ KOZMETİK Bu mis gibi arap sabunu kokan, giysi dolabının içine, banyoya vs askılığı ile asabileceğiniz bu ürünü gönderdi. Arap sabunu kokusunu eşim çok sever. Bu sebeple bu askılıklı kokuyu onun giysi dolabına asmayı düşünüyorum :) 

Didar Tasarım ise bu harika kokulu, muhteşem süslemeli sabunu göndermiş. Ben kokusunu da görüntüsüne de ayrı bayıldım. Özel günlerinizde gönül rahatlığıyla bende kendilerinden sipariş verebilir, ve ufak hediyelerle akılda kalıcı olabilirsiniz.

Etkinlik yazımızın sonuna gelmiş olmakla öncelikle bu etkinliği hazırlayan, bizler için uğraşan sevgili Şükran'a ve ardından sponsor olan firmalara bir kez daha teşekkür ediyorum. 
Etkinliğe katılan diğer blogger arkadaşlarımın yazılarını okumak ve onların da bloglarına bir göz gezdirmek isterseniz linklerini aşağıya bırakıyorum. 
Hepinize şimdiden güzel bir hafta diliyorum.