2 Kasım 2015 Pazartesi

Burberry Alışverişim

Günaydın.
Haftaya güzel başlayalım dedim ve bugün size geçen hafta yaptığım Burberry alışverişimden bahsetmek istedim. 
İlk defa tanıştığım bir marka olmasından dolayı biraz tereddütlerim vardı ancak gerek bloglarda, gerek vloglarda, gerekse instagram hesabından takip ettiğim instabloggerlarda bu markayla ilgili çok güzel övgüler alınca daha fazla kendime hakim olamadım ve aşağıda göreceğiniz ürünleri aldım )
Markanın tekli farlarını çok merak ediyordum, bende kendime ilk deneme olarak Rosewood isimli farı aldım. Bale Parley ile Rosewood bu arada bu serinin en çok satan farlarından. 


İçinde hafiften lilalık barındıran, biraz bej, biraz kahve bir far. Yapıları ise ah nasıl desem kadife gibi, pamuk gibi, yumuşacık. Pigmentasyon harika. Kalıcılık bazsız bile mükemmel. Çok fazla anlatmak da istemiyorum çünkü her bir ürün için ayrı ayrı yazı yazmayı planlıyorum.


Gelelim ikinci seçtiğim ürüne. Complete Eye Palet Nude Blush No:12 isimli bu far paletine. Bu far paletini alıp almamak konusunda çok gidip geldim ancak renklerin benim tarzıma çok uygun oluşu beni cezbetti ve tutamadım kendimi. 


Aldıklarım arasında en en en çok merak ederek aldığım Pink Azalea isimli bu ruj. Bu ruj Burberry Lip Velvet Long Wear Lipsticklerinden. Sürümü inanılmaz kolay, rengi muhteşem, gün içinde kalemsiz kullanmadan kalıcılığı takdire şayan gerçekten. Zamanla bu markanın diğer ürünlerine de el atacağımdan hiç şüphem yok. Çünkü bu aldığım üç ürünle bile şimdiden kalbimde taht kurdu diyebilirim.
Ama bir eksi yanı var ki her yerde bulamıyoruz bu markayı. Ben İstinye Park Burberry mağazasından aldım. Onun dışında bir de Nişantaşı'nda bir mağazaları var. Bu iki mağaza dışında ise nerede satılır hiç bilmiyorum. kendi araştırmalarımda İstanbul'da ben sadece bu iki mağazada olduğunu öğrendim. Başka bilen varsa yorum olarak atarsa da oldukça mutlu olurum :)
Ürünlerin fiyatlarına gelecek olursak tekli farı 80,00 TL, 4 lü far paleti, 175,00 TL, ruj ise 75,00 TL idi. 
Ürünleri kullanıp tam fikir sahibi olduktan sonra yine burada sizlere deneyimlerimi paylaşacağım.
Bir yazının daha sonuna gelmekle beraber, kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.
Görüşmek üzere..

İLETİŞİM / PR
mail: aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj