9 Kasım 2015 Pazartesi

Avene Termal Su / Avene Eau Thermale

Herkese günaydın.
Bugün size ne zamandır denemek istediğim, çok çok merak ettiğim bir ürünle ilgili yorumlarımı paylaşacağım.
Başlıktan da anlayacağınız üzere Avene Termal Suyu !


Ürünün adından da anlayacağınız ise bu bir termal su. Hassas, aşırı hassas ve yıpranmış ciltler için uygun olan bu ürün güneş yanıklarında, akne bakımlarından sonra, epilasyondan sonra, cilt temizliğini tamamlamak için, makyajı sabitlemek için ve ferahlamak için bir çok kullanım alanı var.
İnstagramda beni takip edenler bilirler ki son dönemlerde cildim aşırı hassas, hiçbir makyaj ve cilt bakım ürününü kabul etmiyor ve aşırı kuruluk, dökülme var. 
Gel gelelim ben bu ürünü nasıl kullandım. 
Akşamları makyajımı temizledikten sonra tonik niyetime yüzüme sıkmak veya pamuga sıkmak şeklinde iki şekilde kullandım. Ve herhangi hiçbir hassasiyete, tahrişe şahit olmadım. Aksine cildime iyi geldiğini, yatıştırdığını ve rahatlattığını gördüm. Ayrıca yüzümü iyice yıkayarak arındırsam bile bu ürünle cildimi temizledikten sonra son kalıntıları da aldığını görmek beni epey tatmin etti.  Kısacası ben bu ürünü tonik olarak kullanmaya bayıldım.

Bunun dışında ise makyajımı yaptıktan sonra son dokunuş olarak yüzüme uzaktan sıkıyorum ve hem makyajımdaki o pudra pudra görüntüyü alıyor hem de makyajımın gün içinde akmasını engelliyor.
Bu ürünle ilgili en sevdiğim bir diğer özellik ise ürünü sprey kafası. Bildiğiniz deodorant spreylerin kafası gibi, ancak ürünü o kadar güzel yayıyor ki. Tüm yüze inanılmaz hafif ve asla rahatsız etmeyici bir şekilde yayıyor. Zaten bir iki dakika içinde de cilt tarafından iyice emiliyor.
Eğer siz de hassas bir cilde sahipseniz bu Avene termal suya bence kesinlikle bir şans vermelisiniz. Her anlamda memnun kalacağınıza inanıyorum. 
Avene Termal Suya buradan ulaşabilirsiniz. 
Ürünün 3 farklı boyu mevcut. 50 mL 7.25 tl,
150 mL 21,00 TL
300 mL 25.67 TL
Bu arada bu fiyatların turuncukasa özel fiyatları olduğunu da unutmayın.
Ayrıca turuncukasa da şu anda çok cazip indirimler de var. Bir göz atın derim. Şahsen ben bir cilt bakım markasını fena gözüme kestirdim :)

Hepinize mis gibi bir hafta diliyorum.
Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.
Hoşçakalın.

İLETİŞİM * PR
instagram: aysegullemakyaj
mail: aysegullemakyaj@gmail.com