9 Ekim 2015 Cuma

Urban Care Shake Repair Mousse İncelemesi

Bu güzel cuma sabahından herkese günaydın. 
Bugünkü inceleme konuğumuz saç bakımı üzerine bir ürün olacak.
Urban Care Repair Mousse yani saçı yapılandırmayı, 24 saat etki ettiğini, saça şekil verdiğini vaad eden bir ürün. 

Urban Care Shake Repair 7/24 Mousse
 Bu ürünün iki çeşifir var. Bir tanesi bugün inceleyeceğimiz onarım sağlayan turuncu, diğeri ise kıvırcık saçlar için olan pembe renkte olanı. 
Bir kere söylemeden edemeyeceğim bir konu var ki oda kokusu. 
Daha önce Milk Shkae köpük kullanmıştım. Kokusunu ona oldukça benzettim. Böyle kremalı tatlı gibi kokuyor. Yeme isteği uyandırıyor resmen :)

Urban Care Shake Repair 7/24 Mousse
Ürünün kıvamı bildiğimiz köpük kıvamında. Ve elinizde ovduğunuzda bile hemen emiliyor ve nemlendirici etkisi olduğunu burdan bile anlayabiliyoruz. Ben saçıma nemliyken uyguluyorum. Saçla temas halinde ürün hemen saç tarafından emiliyor. Ardından şekillendirme işlemini yapıyor ve bırakıyorum. 1 gün boyunca da etkisini kaybetmeden kullanıyorum. Onarım konusuna gelecek olursak da saçı yumuşatıyor. Kullandığınız gün saçınızın yumuşacık olduğunu elinizi her doladığınızda anlıyorsunuz, Ama kullanmadığınız gün saçınız yine eski halinde. Bu anlamda çok da uzun süreli onarım yaptığını düşünmüyorum.


Yine de bir şans verilmesi gereken ürünlerden diyorum. Benzerine henüz piyasada rastlamadım. 

Ürüne Watsons, Gratis, Rossman gibi mağazalardan ulaşabilirsiniz. Fiyatı da indirimli hali ile 22,90 TL olması lazım ( fiyat hatırlama konusunda yeteneksizim kabul ediyorum :( )
Ben bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum. 

Kendinize güzel bakın.

İLETİŞİM / PR

Mail: aysegullemakyaj@gmail.com.tr
instagram: aysegullemakyaj