13 Ekim 2015 Salı

Tangle Teezer Tarak

Haftanın son ve de en güzel gününden günaydın :)
Bugünkü konuğumuz gerek blog dünyasından, gerek instagramdan, gerekse youtube den görüp çok merak ettiğim, değer mi değmez mi ikileminde kaldığım bir ürün hakkında olacak. 
Başlıktan da anlaşılacağı üzere Tangle Teezer Tarak ..

Tangle Teezer Tarak

Tangle Teezer Tarak

Ben saç konusunda biraz pimpirikliyimdir. Malum sürekli boyama işlemi, ısıyla şekillendirme derken ister istemez yıpranıyor ve başlıyoruz kırıkları onarıcı, saçı uzatıcı, vs vs  ürünler aramaya :) E hal böyle olunca da cebi oldukça yoruyoruz.
Günlük hayatta sürekli saç tarayan bir insan değilim, Hatta kuruyken saçımı hiç taramam desem yeridir. Duştan çıktıktan sonra fazla nemini havluyla alıp, argan yağı veya saç açıcı spreylerle saçı açıp tarar ondan sonra şekli veririm ve bir sonraki yıkamaya kadar dokunmam. E bide üstüne yağlı bir saç derisine sahip olduğumdan yıkama aralıklarım gün aşırı oluyor. 

Tangle Teezer Tarak

Bu tarağı en son Sephora indiriminden almıştım. İyiki de aldım dedim mi hayır. Tarağın uçlarının sık ve sert meteryalden yapılmamış olması tararken çok zarar vermiyor evet. Ama aman aman bir ürün de değil bence. Saçları düzleştiren bir etkisini ben görmedim bu zamana kadar. Elektriklenmeyi önlüyor mu derseniz bu konuda hakkını yiyemem. 
Gerçi ben ilk etapta küçük boyunu aldım belki bu anlamda kullanışsız bulmuş olabilirim ama yine de büyük boyunu alır mıyım bilmiyorum.

Tangle Teezer Tarak

Tarakta sevdiğim en önemli özellik ağzının kapanabilir olması. Bu da çanta da taşımaya uygun hale getiriyor. Çok acil durumlarda çok işime yarıyor ama bu bir mucize diyemiyorum ne yazık ki.
Yani işin özü bir Tangle Teezeriniz yokda çokta birşey kaybetmiş sayılmazsınız :)

Yine de ben bir denemek istiyorum diyenler varsa bu ürüne Sephora mağazalarında yanlış hatırlamıyorsam 49,90 TL'ye sahip olabilirsiniz. 

Şimdiden bol güneşli ama yakmayan mutlu bir haftasonu diliyorum.
Kendinize güzel bakın.
Görüşmek üzere..

İLETİŞİM / PR

E-mail: aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj