7 Ekim 2015 Çarşamba

Smashbox Try It Kit (Best Sellers) İncelemesi

Smashbox Try It Kit
 Haftanın ortasından herkese günaydın.
Bugünkü konuğumuz Sevil Kozmetikten yaklaşık 1 ay önce aldığım Smashbox markasının Bestsellerden oluşan bu set üzerine olacak. 


Smashbox Try It Kit
Setin içerisinde bir deluxe boy 3 renk fardan oluşan minik bir palet, meşhur Photofinish bazının deneme boyu, Göz farı bazı ve bir adet rimel var. 

Smashbox Try It Kit

Smashbox Try It Kit
 Farların yapısını ve pigmentasyonlarını çok beğenmedim işin açıkçası, renklerini yukarıda gördüğünüz gibi. Küçük olması makyaj çantamda taşımasını kolaylaştırıyor sadece ama onun dışında Smashbox markasına ait farlara şans verir miyim bilmiyorum. 

Smashbox Try It Kit

Smashbox Try It Kit

Smashbox Try It Kit
 İkinci sırada ise 24 saat kalıcılık vaad eden bir far bazı var, Krem renkteki bu baz uygulandığında şeffaf bir renge bürünüyor ve göz kapağında sabitleniyor. Üstteki görsellerde sağdaki renk farın bazsız hali, soldaki ise baz uygulanmış hali. Renk verme konusunda başarılı ancak kalıcılık konusunda aynı şeyi söyleyemicem. Bu far bazını kullandıktan 3-4 sonra göz farı göz kapağımda birikme yaptı ki bu hiç sevmediğim birşeydir. Bu bakımdan da benden geçer not alamadı ne yazık ki..

Smashbox Try It Kit
 Geldik setin en başarılı ürününe. Bu baz bloggerlar ve youtberlar tarafından oldukça övülüyordu. Bu şekilde set içinde görünce de denemek istedim. Ve gerçekten aldığı tüm övgüleri sonuna kadar hak eden bir bazmış. Fondotenimi, allığımı tüm gün yüzüme çiviledi resmen. En ufak bir kusma meydana gelmedi. Bittiğinde tam boyunu alacaklarım arasına girdi bile. Siz de bir deneyin derim. 

Smashbox Try It Kit

Smashbox Try It Kit
Setin içinden çıkan son ürün ise yine mini boy bir maskara. Bakmayın mini boy diyorum ama ben bu boy maskaraları çok seviyorum. Yapısı bozulmadan bitiveriyor ve taşınması da oldukça kolay oluyor. Ben maskarada dolgunluk sevenlerdenim. Ve genelde bu fırça türüne sahip maskaraları tercih ederim. Bu maskarayı da beğendim. Kalıcılığı, verdiği etki gerçekten güzel. 

Bu seti indirimli hali ile www.sevil.com.tr'den 69,99 TL'ye satın aldım. İndirim hala devam ediyorken bir göz atın derim.

Kendinize güzel bakın.

İLETİŞİM / PR

Mail. aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj