21 Ekim 2015 Çarşamba

L'occitane Cleanses & Refreshes Gentle Toner / Tonik

L'occitane Cleanses & Refreshes Gentle Toner

Haftanın ortasından tüm bu yazıyı okuyanlara kocaman bir günaydın. :)
Bugün yine sevip sevmemek arasında kaldığım bir üründen bahsedeceğim size. 
Bu tarz cilt bakım ürünlerini almak konusunda artık anladım ki tavsiye üzerine ya da bir başkasının kullanıp memnun kaldığı ürünlere aldanıp da almamak oldu. Her birimizin cilt tipi farklı, buna göre ihtiyaçları farklı Bu durum da da birimizin mucize dediği ürüne diğerimiz berbat diyebiliyor. Nitekim bu ürün de benim için öyle oldu.


L'occitane Cleanses & Refreshes Gentle Toner 1

Bu bir tonik. Temizleyici ve Yenileyici özellikte olduğunu içeren Shea Tonik kendi açıklamasına göre "Alkol içermeyen Shea Tonik cildi hem temizlemeye hem de toniklemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Shea yağı, portakal tomurcuğu ve peygamber çiçeği suları ile cildi temizler ve nemlendirir ve yumuşatır. Cilt yumuşak, canlı ve parlak bir gürünüm alır" diyor. 
Gelgelelim benim yorumlarım da bu şekilde mi?
Tonik gördüğünüz gibi oldukça bereketli ve büyük bir şişede geliyor. Yani kullan kullan bitemeyecek durumda bir ürün. Toniği ister pamuğa sıkıp yüzünü siler şeklinde isterseniz de temizlediğini< yüzünüze püskürterek kullanabilirsiniz. Ben zaman zaman iki şekilde de kullandım. Ürünün kokusu yok. Kullandığımda cildimde herhangi bir yanma, tahriş vs meydana gelmedi. Ama bu toniğin ne iyiliğini gördüm ne de kötülüğünü. Sadece tonik kullanmış oldum o kadar ama onun dışında herhangi bir etkisine tanık olmadım. Acaba ben mi kullanamadım ya da kullanmayı beceremedim bilemiyorum. Şu anda zorla da olsa bitirmeye çalışıyorum. Yazısını şurada yazdığım bu markanın peelingini ne kadar sevdiysem bu ürün konusunda da  bir o kadar kararsızım. 
Şu sıralar ise neredeyse hiç ama hiç kullanmıyorum. 
Muhtemelen yakın zamanda başlatacağım bir blog instagram satışında da elden çıkartacağım. 
Ürüne yine L'occitane mağazalarından veya BURADAN satın 75.00 TL'ye satın alabilirsiniz. Bu arada sanırım ürünün ambalajı değişmiş. Sppreyli şişeden pompalı şişeye geçiş yapmış acaba formülü de değişmiş midir demekten kendimi alamadım :)

Kendinize güzel bakın ve her daim güzel kalın.

İLETİŞİM / PR

mail: aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj