20 Ekim 2015 Salı

Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee İnceleme

Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee
Günaydın.
Bugün makyaj çantamı kaybettiğim bir dönemde ( hiç girmek istemezdim bu konuya ama :( ) makyaj çantamı yeniden oluşturma dönemimde almıştım bu far paletini. O zamanlar tabi ülkemizde Nakedlar, Chocolate Barlar ve daha niceleri yok. O dönemde de bu far paletleri oldukça göz önünde ve reklamlarda bir numara. E bende bir şans vereyim dedim o zaman bu palete.
Peki bu kadar süre sonunda beğendim mi? Beğenmedim mi? Alınmamasına üzülmeli mi? Okuyalım bakalım. 


Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee


Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee

Fotoğrafları şimdi yüklerken keşke fotoğraflarını çekmeden önce far paletini bir silseymişim dedim. Bu anlamda affınıza sığınıyorum. 
Gördüğünüz gibi far pembe tonlarında 5 farklı renkten oluşuyor. 
İçerisinde iki adet minik fırçası var. Bir tanesi şif taraflı, büyük olan pofuduk tarafla farı göz kapağına yaymak için, ucundaki ince kısım koyu renkli farı kirpik diplerine çkemke için, diğer tek taraflı fırçayı katlanma bölgesine sürülecek farı dağıtmak için kullanılıyor.

2-3 yıldır bu far paleti elimde ve ne kadar az kullandığım göz önünde. Zaten benden ziyade bu paleti genelde kız kardeşim kullandı. Çünkü bu palet benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Özellikle iki büyük boy farların rengine bayılarak aldım ancak içindeki koca koca simler bu paletten nefret etmeme neden oldu. 
Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee

Lancome Hypnose Doll Eyes Palette Raicheur Rosee

 Fotoğraflarda her ne kadar simler kendini belli etmese de göz kapağınıza bu farları sürdüğünüz anda tüm yüzünüz sim oluyor. Öyle ki ne zaman bu far paletini kullansam yanaklarım sim sim oluyor. 
Lancome markası zaten far olsun ruj olsun piyasada olan bir çok drugstore markanın bile oldukça altında bir kaliteye sahip bence. 


Yine de elimden neden çıkarmıyorum diye düşünüyorum çoğu kez ama hep çekmecemin bir köşesinde öylece kalıyor. Ne atılır ne satılır cinsten yani. 
Yine de bu paletten en çok hangi rengi seviyorsun diye sorsalar yukarıda gördüğünüz koyu renkli farı diyebilirim. O farı da eyeliner ile çok sert bir makyaj yapmak istemediğimde kirpik diplerime kendi fırçası ile geçiyorum. Ama o bile gün sonunda benim gözlerimde birikmeye neden oluyor.
Yani kısacası Bizimle Değilsin sevgili Lancome Palet.

Eğer ilk çıktığı dönemde almak isteyip de alamadıysanız sakın üzülmeyin, Golden Rose farları bile bu palete on basar diyip bir yazımızın daha burada sonuna geliyorum.

Bu palet hala satılıyor mu bilmiyorum. Bu nedenle de bu konuda da affınıza sığınıyorum. 

Kendinize her zaman güzel bakın ve her zaman güzel kalın :)

İLETİŞİM  PR

Mail: aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj