6 Ekim 2015 Salı

La Roche Posay Effeclar Yüz Yıkama Jeli

Günaydın.
Bugün bir süredir kullandığım yüz yıkama jeli olan La Roche Posay Effeclar K yüz yıkama jelini inceleyeceğiz. 

La Roche Posay Effeclar Yüz Yıkama Jeli

Ben karma bir cilde sahibim. T bölgem yağlı, diğer bölgelerim ise normaldir. Bu nedenle cilt bakım ürünlerimde buna yönelik tercihler yaparsam çok sorun yaşamıyorum açıkçası. 
Çok fazla sicilve sorunu yaşamıyorum ancak siyah nokta ve gözeneklerle başım dertte :(
Hiçbir zaman tek bir ürüne bağlı kalıp sürekli aynı ürünü kullandığım ne yazık ki olmamıştır, bir ürünü bitirdiğimde çok beğenmediysem farklı arayışlar içerisine giriyorum. 
Gelelim ürünle ilgili yorumlarıma, 
Ürün jel kıvamında, Duyla bir araya gelince köpürüyor. Cilde derinlemesine temizliyor. En zor çıkan Benefit'in They're Real maskarasını bile uğraşlarım sonucunda çıkarıyor. Ama benim cildimi inanılmaz kurutuyor. Bu yıkama jelinden sonra iyi bir nemlendirici kullanmazsam eminim cildim pul pul dökülmeye başlar. 
Çok yağlı ciltlerin bu ürünü seveceğini düşüyorum. Zaten açıklamasında da yağlı ciltler için olduğu yazıyor. Ve kuru ciltlerin aman uzak durması gereken bir ürün. 
Yağlı bir cilde sahipseniz ve cildinizi derinlemesine temizleyen bir ürüne ihtiyacınız varsa bu ürüne bir göz atın derim. Memnun kalacağınızı düşünüyorum. 
Bu ürüne eczanelerde, internetten satış yapan www.dermobakim.comwww.dermoeczanem.comwww.turuncukasa.com vs sitelerden temin edebilirsiniz.

Kendinize güzel bakın..

İLETİŞİM / PR

Mail: aysegullemakyaj@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj