28 Eylül 2015 Pazartesi

Nars Radiant Creamy Concealar Medium 1 Custard

Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Haftanın ilk çalışma gününden herkese yeniden merhaba :)
Bugünkü konuğumuz son dönemlerde kullanmaya başladığım ve artık bitirdikçe alacaklarım arasında çoktan yerini alan Nars'ın Radiant Creamy Concealar ..
Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Ben kapatıcının hafif, emilimi kolay, çizgilere dolmayanını severim. Daha önce Mac'ın meşhur yoğun kapatıcısı olan Pro Long Wear kapatıcısını kullanmış ve günlük hayatta kullanıma hiç uygun olmadığını düşündüğümden çekmeceye koymuş, uzun süredir de çekmece de tutuyorum. Nars'ın bu kapatıcısının ise özellikle yapısına ve renginin bendeki uyumuna bayıldım. Ben genelde kendi göz altlarıma uygun kapatıcıyı bulsam bile ne yazık ki uygun rengi bir türlü bulamıyorum ama Nars'ın gerek fondoten gerek kapatıcılarında bu renk sorunu hiç yaşamadım. Bendeki rengi Medium1 Custard

Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Ürünün içinden bir aplikatör çıkıyor ve bu aplikatör yardımı ile sürümü oldukça rahat. Ambalajının içinden tek bir kez çıkarttığım aplikatördeki ürünü her iki göz altıma eşit şekilde sürebiliyorum. Ne çok fazla, ne çok az. Genelde bu şekilde kullanıyorum ancak biraz daha fazla kapatıcılık ve pürüzsüzlük istediğimde biraz daha fazla sürmem mümkün :)

Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Nars Radiant Creamy Concealar Medium1

Ürünün yapısı ve duruşu üstteki görsellerde mevcut. 
Homojen bir şekilde dağıtılıyor, pudrayla sabitlendiğinde çizgilere dolma yapmıyor ve uzun süre göz altlarında iyi iş görüyor :)
Ancak günlük makyajımda hala en çok sevdiğim kapatıcısım Maybelline Age Rewind kapatıcımdır  ikinci sırada ise daha özel olmasını  istediğim makyajımda bu ürünü kullanıyorum. 
Ne çok yoğun, ne çok hafif tam kıvamında bir kapatıcı arayışındaysanız ve kremsi yapıdaki ürünlerden hoşlanıyorsanız bu ürüne bir göz atın derim. 

Ürünü Sephora Mağazalarında ve www.makyajtrendi.com.tr de 85.00 TL'ye satın alabilirsiniz. 

Kendinize güzel bakın.
Hoşçakalın :)


İLETİŞİM:
Mail: aceylam89@gmail.com
instagram: aysegullemakyaj